A proč si vůbec pořizovat fotografie?
Čas je jako voda, teče jenom vpřed a nevrací se. Tak proč si neuchovat vzpomínky v podobě fotografií. Fotografie jsou jedinečné a já se snažím vždy fotit přirozeně v plné kráse. Není důležité, aby fotografie byla dokonalá, ale plná emocí a hlavně přirozená.
Protože v přirozenosti je přece dokonalost a krása.
